Geleceğin Tarımı

Biz geçmişe değil, sürekli geleceğe bakarız. Geleceğe yatırım yapar, teknolojiyi kullanırız. 

Tarımın Önemi

Türkiye'de tarım, istihdam, ihracat ve ulusal gelire yaptığı katkı ile önemli bir sektördür. Tarım sektörü, 6,1 milyon istihdam, 62,7 milyar dolar gelir ile önemli bir ekonomik faaliyettir (2011). Türkiye 2014 yılında 190 ülkeye, 18,7 milyar $ değerinde, 1707 tür tarım ürünü ihraç etmiştir.

Uzman Kadro

Bu bilgilerin her geçen gün artmakta olduğunu, tarımın ülkemizin en önemli geçim kaynaklarından birisi olduğunu bilerek çalışmalarını yürüten Mutlular Grup Tarım İşletmeleri çiftçinin her zaman yanında olmuştur. Gücünü halktan, emekçiden, üretenden alan Mutlular Grup teknolojik ekipmanlarıyla ve bünyesindeki uzman kadrosuyla her yıl üretimini bir önceki yıla göre katlayarak arttırır.

Tadına Bakın

Tarımın zor bir sektör olduğunu biliyoruz. Tek bir pirinç tanesinin üretimi meşakkatli bir süreçten geçiyor. Kaşığınızdaki her pirinç tanesi biz üreticiler için bir altın değerinde. Hatta bu bile az çünkü emeğimiz sofralarınızda ziyafete dönüşüyor.

Milyonlarca Mutlu Müşteri

Gönen’den Türkiye’ye uzanan yolcuğumuzda milyonlarca mutlu müşteri kazandık. Durmadık yurt dışına açıldık. İhracatta hızla büyüme gösteriyor ve ürettiğimizi herkesin sofrasında görmekten gurur duyuyoruz.