Şirketimiz ve Çalışmalarımız Hakkında Güncel Bilgileri Almak için Takipte Kalın.

Güncel paylaşımlar
© Copyright 2021 Soilpoint tasarımıdır. I Tüm Hakları Mutlular Grup'a Aittir.

MUTLU PİRİNÇ YZB’DEN TAM NOT ALDI

Organize perakendenin önde gelen markalarını ülkemizin büyük yerel zincir marketlerini, üreticileri ve gıda sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getiren Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı 15-16 Eylül 2021 tarihinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Mutlu Pirinç standı ve ürünleri ile fuarda büyük beğeni topladı.

Birbirinden farklı konferansların ve eğlenceli etkinliklerin bir arada olduğu, gıda sektörünün ulusal markalarının ürünlerini tanıttığı 12. si düzenlenen Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı’na Mutlular Grup destek sponsoru oldu. Türkiye’nin meşhur lezzeti Gönen Baldo Pirinci katılımcılara tanıttı. Baldo pirincin yanı sıra modern çeltik fabrikasında kendi üretimi olan Osmancık ve Pilavlık gibi çeşitleri de katılımcılara tanıtan Mutlular Grup, fuar katılımcıları tarafından ilgiyle karşılandı. Market zincirlerinin yöneticileri ve perakende sektörünün temsilcileri Mutlu Pirinç markasını yakından tanıyarak doğal ve lezzetli ürünlerle buluştular.

 

Türkiye Perakendeciler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer DÜZGÜN ve yönetimi Mutlular Grup’un standını ziyaret ederek çeltik sektörü ve diğer ticari faaliyetler hakkında bilgi aldılar. İki gün süren fuar tüm katılımcılar açısından çok verimli geçti.