Mutlular Grup Tanıtım Filmi

Hikayemiz Sizinle Başlar

Yıl 1967. Sizler için ilk adımı 50 dönümlük bir alanda attı kurucumuz Mehmet MUTLU. O zamandan biliyorduk damağınızda eşsiz tatlar bırakarak sizleri mutlu edeceğimizi. Çünkü hijyene, teknolojiye ve lezzete önem verdik. Kimseyi rakip görmedik kendimize. Amacımız o değildi.

Sürekli Büyüyoruz

Düşündük. Hep yukarıya baktık. Pilavınızdaki tek bir pirinç tanesinden başlayarak Türkiye çeltik üretiminin yüzde ikisini karşıladık. Bugün son durumda 30.000 dönüm arazide çeltik üretimi yapıp işleyip piyasaya sürüyorsak sebebi her zaman yukarıya bakmamızdır.

Bunlar bize yetmedi. Ürettiğimiz kadar da piyasadan alıp işleyip sofralarınıza ulaştırdık. Amacımız süreklilikti. Bu işlemleri 70 adet traktör, 10 adet kurutma makinesi, 5 tane biçerdöver ile yapıyoruz ve sürekli gelişiyoruz.

Durmadan Çalışıyoruz

Durmadık. Hep çalıştık. Hayvancılık hepimiz için önemliydi. Kapınıza getirdiğimiz taze etin yüzünüze yansıyan mutluluğu yetti bize.

Siz Sadece Yola Odaklanın

Gönen, Manyas ve Erdek’teki akaryakıt istasyonlarımızla traktörlerinize mazot, aracınıza benzin koyduk. Her dan im yanınızda olmak için çok çalıştık.

Sulanabilir Arazide Lider

Sizin gülümsemenizi düşünerek suladık arazilerimizi. O kadar çok suladık ki Türkiye’deki sulanabilir arazide en büyük olduk.

Yuva Herşeydir

İnşaat yapmalıydık. Çünkü yuvanın sıcaklığını biliyorduk. Duvara bir tuğla koymak değildi istediğimiz. Ailenizle güvenli ve huzurlu oturmanızdı.

Enerji Doluyuz

Enerjimizi sizden aldık aslında. Karşılığını vermek için Gönen’e 200 milyon dolarlık tesis kurduk. Bu tesiste 720 megawatt enerjiyi açığa hep birlikte çıkardık. Bizim için geri dönüşüm yeryüzüne olan saygımızın bir yansımasıydı. Bu sebeple bizim için atık asla sadece atık değildi. Enerji santralimizde de bulunan 20 adet traktör ve 20 adet balya bağlama makinası ile tarımsal atıkları topluyor ve bunlardan saatte 30 mw elektrik enerjisi üretiyoruz. Bunların nakliyesini çevre il ve ilçelerden, sağladığımız hammaddeleri ise 50 tane kamyon ile tesisimize naklediyoruz.

50 yılı aşkın süredir aranızdayız. Kalitemizi dünyaya duyurmak için ihracatta hızla ilerliyoruz. İlk tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz. Teknolojimizi zirveye çıkararak insan sağlığını ve kaliteyi her şeyin üstünde tutuyoruz. Her anımızda doğayla dost oluyor hep kendimizle yarışıyoruz. Attığımız her adımda daha da büyüyor ve sizlerin sayesinde başarılarımız ödüllerle taçlandırılıyor.

Lider Marka Seçildik

Biokütle Enerji Yatırımımız Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ve Türkiye Orta Ölçekli Sürdürülebilir Enerji Finansman Programı (MidSEFF) tarafından Türkiye’de finanse edilen Biokütlede “En Yüksek Enerji Üretimi Sağlayan Proje” olarak seçilmiş ve Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası tarafından ödüle layık görülmüştür. Türkiye’de ilk defa Biokütle Enerji Tesisine destek sağlayan MidSEFF, Biokütle Enerji Tesisimizi Vizyon proje olarak seçmiştir.

Mutlular Grup olarak Türkiye Lider Marka Ödülleri Törenin de ’’Yenilenebilir Enerji Sektörüne Katkı’’ ödülüne layık görüldük. Aldığımız onlarca ödülün içinde en büyük ödül sizlerin bize olan güvenidir. Yönetim kurulu başkanımız İbrahim MUTLU ve başkan yardımcımız İsmail MUTLU her zaman daha iyisini yapmak için canla başla çalışıyor. Çünkü siz mutlu oldukça, biz mutlu oluyoruz.

Yönetim Kurulumuz

İbrahim MUTLU

İbrahim MUTLU

Yönetim Kurulu Başkanı
İsmail MUTLU

İsmail MUTLU

Yönetim Kurulu II.Başkanı
Av. Çiçek MUTLU KOCAMAN

Av. Çiçek MUTLU KOCAMAN

Genel Müdür

Bizimle İletişim Kurun